Piękna przychodnia, wspaniali lekarze i personel. Nie ma ciasnoty i "warczących" pielegniarek. Przeniosłem się niedawno z rodziną do Resortu na Młyńskiej i lepiej nie mogliśmy trafić!

Jacek

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pani doktor Agnieszki Derkacz, która ma bardzo dobre podejście do pacjentów, stosuje bardzo dobre leki. W przychodni jest bardzo czysto. Przychodnia na miarę XXI w.

Mateusz Cholewiński
Informatyk

Bardzo dziękuję Pani rejestratorce za „wciśnięcie” mnie na wizytę do lekarza psychoterapeuty w sobotę. Otrzymałam bardzo dużą pomoc.Jestem zadowolona z obsługi i miłej atmosfery. Pani doktor lekarz rodzinny to dobry i kompetentny lekarz. Z chęcią odpowiada na wszystkie pytania oraz informuje o chorobie. Poświęca pacjentowi dużo czasu.Zadowolona jestem z lekarza, potrafi pomóc, jest cierpliwa, pomaga, doradzi. Pielęgniarki dobrze robią zastrzyki. W rejestracji szybko i miło. Najważniejsze nie ma kolejek, zapisuję się na daną godzinę. Jest czyściutko, miło. W łazience czysto i elegancko.

Anna Nowak
Księgowa

Przychodnia odbiega poziomem od dotąd mi znanych, In plus. Personel miły i przystępny, lekarze mają dobry kontakt z pacjentem. Czuję, że wchodząc do gabinetu, nie jestem intruzem, moja lekarka jest osobą autentycznie zainteresowaną i oddaną pacjentom. Życzyłabym sobie, aby tak było w każdej przychodni.

Tomasz Szewc
Właściciel firmy
Skip to content